Rothenschild RS-1219-BL

Neohodnotené
€116
Dostupnosť: Skladem
Možnosti doručenia
Kód: RS-1219-BL
Rothenschild RS-1219-BL
Neohodnotené

Podrobný popis

Naťahovače sú vhodné, ak máte viac hodiniek, ktoré radi striedate. Naťahovače zaistia, že pri Vašich hodinkách nebude nutné stále nastavovať čas a ostatné funkcie automatických hodiniek. Napríklad ukazovatele dňa v týždni, dátum alebo lunárne fázy.

Kompaktný naťahovač hodiniek pre 1 hodinky s extra tichým motorom a 4 programami na výber. Puzdro je kvalitne spracované a potiahnuté čiernym klavírnym lakom. Vnútro je lemované čiernym velúrom. Vstup hodiniek (vankúš) je veľmi flexibilný a dobre sa prispôsobí každej veľkosti, takže je možné natiahnuť aj malé dámske hodinky. Voliteľne je možná sieťová alebo batériová prevádzka.

Program č. 1
Pohon sa otáča v smere hodinových ručičiek po dobu 6 minút. Potom je pauza 30 minút. Potom sa opakuje celý cyklus.

Program č. 2
Naťahovač sa otáča doľava po dobu 6 minút. Potom je pauza 30 minút. Potom sa opakuje celý cyklus.

Program č. 3
Naťahovač sa otáča doľava po dobu 20 minút. Potom je pauza 10 minút. Potom sa na 20 minút otočí doprava. Potom znova pauzu na 10 minút. Potom sa opakuje celý cyklus.

Program č. 4
Naťahovač sa otočí doľava na 10 minút. Potom sa na 10 minút otočí doprava. Tento cyklus sa opakuje po dobu 3 hodín. Potom nasleduje 9 hodinová prestávka. Potom sa opakuje celý cyklus.

Kategória: Naťahovače na hodinky
Farba: Čierna
Napájanie: Elektrická sieť, Batérie
Značka: Rothenschild
Materiál: Drevo
Rozmery (mm): 140 x 155 x 150
Kolekcia: Uhrenbeweger [1]
Materiál: Dřevo
Smer otáčania: Obousměrný
Počet motorov: 1
Počet otáčok za deň: 1000
Počet miest na naťahovanie: 1
Váha (kg): 1,1
Značka: Rothenschild

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

rotheNemecká hodinárska značka Rothenschild je veľmi striktná pri dodržiavaní najvyššej kvality svojich výrobkov. Moderný, prepracovaný dizajn je tu rovnako dôležitý ako správna funkčnosť a praktickosť. Hodinky Rothenschild by mali byť pre svojho nositeľa spoľahlivým spoločníkom pre každý deň. Novo sa značka okrem iného sústredí aj na výrobu limitovaných edícií hodiniek, ktoré vsádzajú na istú exkluzivitu. Tieto limitovanej edície sú vyrábané v pomerne malom množstve a napriek tomu za veľmi prijateľné ceny. Krabička k hodinkám Rothenschild sa môže líšiť v závislosti na modelovej rade.