Podrobný popis
Adidas Sport slnečné okuliare SP0055-F 02G 00 - Unisex sú skvelým módnym doplnkom. čierna farba rámu okuliarov a žltá farba skiel dodajú týmto slnečným okuliarom nevšedný vzhľad.| Kategória: | Unisex slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 889214331700 |
| Pohlavie: | Unisex |
| Farba rámu: | Čierna |
| Farba skiel: | Žltá |
| Materiál rámu: | Plast |
| Štýl okuliarov: | Športové |
| Veľkosť (mm): | 00- 00-140 |
| Značka: | Adidas Sport |
| Dĺžka nožičiek (mm): | 140 mm |
| Ochrana: | 100% UVA & UVB |
| Efekt skiel: | Zrkadlový |
| Výška skla (mm): | 43 mm |
| Šířka rámu (mm): | 150 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




