Podrobný popis
Benetton obrúčky na dioptrické okuliare BEO3094 935 52 sú skvelým módnym doplnkom, kedy| Kategória: | Obrúčky na dioptrické okuliare |
|---|---|
| EAN: | 4894917020147 |
| Pohlavie: | Pánske |
| Farba rámu: | Strieborná |
| Materiál rámu: | Kov |
| Šírka nosníka (mm): | 17 mm |
| Šírka skla (mm): | 52 mm |
| Štýl okuliarov: | Panto |
| Značka: | Benetton |
| Dĺžka nožičiek (mm): | 140 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Rešpekt k životnému prostrediu a ľuďom: spoločenská zodpovednosť je Benetton Group vlastná a bola vždy vyjadrovaná spôsobom „podnikania“, ktorý je založený na zásadách rešpektu k životnému prostrediu a ľuďom.




