Podrobný popis
Bulget obrúčky na dioptrické okuliare BG6492 E01 50 sú skvelým módnym doplnkom, kedy zelená farba rámu dodáva obrúčkam nevšedný vzhľad.| Kategória: | Obrúčky na dioptrické okuliare |
|---|---|
| EAN: | 5604447129161 |
| Pohlavie: | Dámske |
| Farba rámu: | Tyrkysová |
| Materiál rámu: | Acetát |
| Šírka nosníka (mm): | 18 mm |
| Šírka skla (mm): | 50 mm |
| Štýl okuliarov: | Obdĺžnikový |
| Značka: | Bulget |
| Dĺžka nožičiek (mm): | 143 mm |
| Ochrana: | Žiadna |
| Efekt skiel: | Žiadny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




