S NÁKUPOM HODINIEK ZÍSKATE NAVIAC:
✓ Predĺženú záruku 30 mesiacov (5 rokov Citizen, 3 roky Bulova, 3 roky Wenger)
✓ Výmenu batérie zadarmo do 6 mesiacov (neplatí pre automatické hodinky)
✓ Vrátenie nenoseného tovaru do 30 dní
✓ Kontrolu a nastavenie hodiniek
✓ Zaistenie záručného aj pozáručného servisu
✓ Doprava nad € 120 zadarmo
✓ Ďalšie výhody a zľavy v rámci Vernostného programu
✓ Predĺženú záruku 30 mesiacov (5 rokov Citizen, 3 roky Bulova, 3 roky Wenger)
✓ Výmenu batérie zadarmo do 6 mesiacov (neplatí pre automatické hodinky)
✓ Vrátenie nenoseného tovaru do 30 dní
✓ Kontrolu a nastavenie hodiniek
✓ Zaistenie záručného aj pozáručného servisu
✓ Doprava nad € 120 zadarmo
✓ Ďalšie výhody a zľavy v rámci Vernostného programu
Podrobný popis
EDOX CO-1 Carbon Chrono Automatic 01125-CLNGN-BUNN na Vás zapôsobí okrem iného aj svojim nadčasovým vzhľadom a kvalitným spracovaním.| Kategória: | Pánske hodinky |
|---|---|
| EAN: | 7640174546282 |
| Pohlavie: | Pánske |
| Farba ciferníka: | Modrá |
| Farba remienka: | Čierna |
| Materiál remienka: | Kaučuk |
| Pohon strojčeka: | Automatický |
| Vodotesnosť: | 50 ATM |
| Sklíčko: | Zafírové |
| Spona: | Přezka |
| Značka: | Edox |
| Funkcia: | Chronograf, Datum, Sekundovka |
| Model: | CO-1 Carbon Chrono Automatic |
| Tvar pouzdra: | Kulatý |
| Farba puzdra: | Čierna |
| Šírka puzdra (mm): | 45 mm |
| Tloušťka pouzdra: | 16 mm |
| Luneta: | Pevná |
| Osvetlenie: | Luminiscenčné ručičky a indexy |
| Šířka uchycení řemínku: | 25 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

EDOX má viac ako 130 rokov skúseností s výrobou hodiniek a je tak jednou z najskúsenejších švajčiarskych hodinárskych firiem. EDOX je jedným z mála švajčiarskych výrobcov hodiniek, ktorý je stále nezávislý av rodinnom vlastníctve. Edox používa vo svojich hodinkách spoľahlivé stroje od renomovaných švajčiarskych výrobcov ETA, Ronda a Selita.
Všetky hodinky sú kompletne ručne zostavené v továrni EDOX vo švajčiarskych Jurských horách. Táto oblasť je známa ako srdce švajčiarskeho hodinárstva priemyslu. Všetky používané stroje sú vyrobené vo Švajčiarsku a každé hodinky nesú prestížne označenie Swiss made.




