Podrobný popis
Harley-Davidson slnečné okuliare HM00006 10C 58 - Pánské sú skvelým módnym doplnkom. strieborná farba rámu okuliarov a fialová farba skiel dodajú týmto slnečným okuliarom nevšedný vzhľad.| Kategória: | Pánske slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 889214568939 |
| Pohlavie: | Pánske |
| Farba rámu: | Strieborná |
| Farba skiel: | Fialová |
| Materiál rámu: | Kov |
| Šírka nosníka (mm): | 16 mm |
| Šírka skla (mm): | 58 mm |
| Štýl okuliarov: | Letecký |
| Značka: | Harley-Davidson |
| Dĺžka nožičiek (mm): | 145 mm |
| Sluneční filtr: | Kategorie slunečního filtru 3 |
| Ochrana: | 100% UVA & UVB |
| Efekt skiel: | Zrkadlový |
| Výška skla (mm): | 44 mm |
| Šířka rámu (mm): | 145 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

V roku 1903 zapálili štyria mladí muži z malej kôlne v Milwaukee vo Wisconsine kultúrny požiar, ktorý sa rozrastal a šíril naprieč krajinami a generáciami. Ich inovácia a predstavivosť pre to, čo bolo možné na dvoch kolesách, zapálili dopravnú revolúciu a životný štýl, vďaka ktorým sa Harley-Davidson stal najžiadanejšou značkou motocyklov na svete. Harley-Davidson vyrába aj módne doplnky ako globálna lifestylová značka.




