Podrobný popis
Marciano by Guess slnečné okuliare GM00012 59P 58 - Dámské sú skvelým módnym doplnkom. béžová farba rámu okuliarov a olivová farba skiel dodajú týmto slnečným okuliarom nevšedný vzhľad.| Kategória: | Dámske slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 889214509383 |
| Pohlavie: | Dámske |
| Farba rámu: | Béžová |
| Farba skiel: | Olivová |
| Materiál rámu: | Acetát |
| Šírka nosníka (mm): | 16 mm |
| Šírka skla (mm): | 58 mm |
| Štýl okuliarov: | Štvorhranný |
| Značka: | Marciano by Guess |
| Dĺžka nožičiek (mm): | 140 mm |
| Sluneční filtr: | Kategorie slunečního filtru 2 |
| Ochrana: | 100% UVA & UVB |
| Efekt skiel: | Polený |
| Výška skla (mm): | 46 mm |
| Šířka rámu (mm): | 140 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

V 90. rokoch zaplavila svet kontroverzie, ktoré sa značka držala. Na začiatku novej dekády však začala spoločnosť presadzovať nový, viac sexy vzhľad, čím začala lákať predovšetkým mladých ľudí. Do dnešnej doby vznikajú ďalšie a ďalšie nezabudnuteľné limitované edície, ktoré robia zo spoločnosti rodinnú značku s celosvetovým úspechom.
Známa značka Guess v roku 2004 rozšírila značku o rad doplnkov a dámskej módy pod názvom Marciano. Marciano podľa mena troch francúzskych bratov zakladateľov, ktorí sa presťahovali do Kalifornie a roku 1981 spoločnosť Guess založili.




