Nástěnné hodiny PRIM Retro Kyvadlo II - A

2 hodnotenia
€199
Dostupnosť: Skladem
Možnosti doručenia
Kód: E03P.4167.50.A
Nástěnné hodiny PRIM Retro Kyvadlo II - A
2 hodnotenia

Podrobný popis

Dřevěné nástěnné hodiny PRIM Retro Kyvadlo II v klasickém stylu s pozlaceným dekorativním kyvadlem. Nechte se unášet tikotem kyvadla, které Vás přenese do starých časů a vyvolá ve Vás příjemný pocit nostalgie. Elegantní kyvadlo plní pouze dekorativní funkci a proto můžete jeho pohyb kdykoliv zastavit bez obav z dopadu na správný chod hodin. Kombinace dřeva, skla a kovu skvěle padne do jakéhokoliv interiéru, ve kterém tyto hodiny dokážou vždy vyniknout.

Kategória: Nástenné hodiny
Farba ciferníka: Zlatá, Bílá, Ćerná
Pohon strojčeka: Baterie Quartz - krokový chod
Farba: Hnedá
Značka: PRIM
Rozmery (mm): 254 x 645 x 125 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

primPRIM je český výrobca pánskych, dámskych a detských hodiniek. Prvá ochranná známka PRIM bola registrovaná v roku 1956 pre budíky a mechanické hodiny. Značka Prim je v súčasnosti používaná dvoma výrobcami hodiniek, firmami MPM-Quality, v. O. S. Z Frýdku-Místku a Elton hodinárska, a. S. Z Nového Mesta nad Metují. Elton hodinárska vyrába luxusné hodinky na zákazku v cene rádovo desiatok tisíc korún a súčiastky vyrába v Česku (okrem niektorých remienkov zo Slovinska). MPM-Quality zostavuje svoje hodinky zo súčiastok z Česka alebo dovezených zo zahraničia, ktoré sú dostupnejšie aj v nižších cenových hladinách. MPM-Quality je právoplatný vlastník značky a ochranných známok PRIM, ktorý smie od roku 2010 používať označenie Czech made. Hodinky nesúce označenie PRIM sa v tejto chvíli predávajú do celej EÚ a vďaka modelu PRIM Preciosa aj v USA a Ázii. Značka PRIM je od roku 2018 tiež oficiálnym dodávateľom českého olympijského tímu. Medzi veľvyslancou značky patrí napríklad hudobná skupina Mirai, automobilový pretekár a šesťnásobný víťaz automobilových pretekov Rely Dakar Karel Loprais, popredný český tanečník Lukáš Hojdan či blogerka a vicemajsterka sveta v športovom aerobiku Karolína Šramlová. Hodinky PRIM dostal víťaz Tour de France Carlos Sastre či známy slalomárov Alberto Tomba.

 

Hodinky PRIM majú quartzové strojčeky s batériou, alebo mechanické strojčeky, na ktorých výrobe značka spolupracuje s poprednými svetovými výrobcami ako sú napríklad švajčiarski Ronda a Valanvron, či japonský výrobca Citizen Miyota. Veľká časť hodiniek môže do svojich funkcií započítať chronograf, niektoré modely hodiniek PRIM sú vodotesné až do 500 metrov.

Hodinky PRIM sa snažia o to, aby si z ich širokej škály modelov mohol vybrať naozaj každý. Zároveň spoločnosť kladie veľký dôraz na zachovanie histórie, kvality a jedinečnosti.