Podrobný popis
New Balance slnečné okuliare NB6071 C01 56 - Pánské sú skvelým módnym doplnkom. transparentná farba rámu okuliarov a šedá farba skiel dodajú týmto slnečným okuliarom nevšedný vzhľad.| Kategória: | Pánske slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 730638403538 |
| Pohlavie: | Pánske |
| Farba rámu: | Šedá |
| Farba skiel: | Strieborná |
| Materiál rámu: | Plast |
| Šírka nosníka (mm): | 16 mm |
| Šírka skla (mm): | 56 mm |
| Štýl okuliarov: | Štvorhranný |
| Značka: | New Balance |
| Dĺžka nožičiek (mm): | 145 mm |
| Ochrana: | Žiadna |
| Efekt skiel: | Žiadny |
| Výška skla (mm): | 44 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




