Rothenschild natahovač RS-1205-EB RS-1205

Neohodnotené
€229
Dostupnosť: Skladem
Možnosti doručenia
Kód: RS-1205-EB
Rothenschild natahovač RS-1205-EB RS-1205
Neohodnotené

Podrobný popis

Naťahovače sú vhodné, ak máte viac hodiniek, ktoré radi striedate. Naťahovače zaistia, že pri Vašich hodinkách nebude nutné stále nastavovať čas a ostatné funkcie automatických hodiniek. Napríklad ukazovatele dňa v týždni, dátum alebo lunárne fázy.

Krásny dizajnový naťahovač hodiniek na 4 hodinky s extra tichými motormi a 4 programami na výber. Je možné uložiť až 5 ďalších hodiniek. Kryt je vysoko kvalitný a pokrytý čírym lesklým povrchom. Vnútro je vystlané svetlým zamatom. Držiaky hodiniek majú obvod cca 15-19 cm. U malých hodiniek je možné vankúšik zmenšiť odstránením pásky. Natiahnuté hodinky (najmä hodinky s kovovým pásikom) by nemali v obvode presiahnuť rozmer 19 cm, inak sú príliš voľné a pri otáčaní by mohli vypadnúť.

Kategória: Naťahovače na hodinky
Farba: Hnedá
Napájanie: Elektrická sieť
Počet miest na uloženie: 5
Značka: Rothenschild
Materiál: Drevo
Rozmery (mm): 345 x 220 x 250
Kolekcia: RS-1205
Materiál: Dřevo
Smer otáčania: Obousměrný
Počet motorov: 2
Počet otáčok za deň: 1000
Počet miest na naťahovanie: 4
Váha (kg): 4,2
Značka: Rothenschild

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

rotheNemecká hodinárska značka Rothenschild je veľmi striktná pri dodržiavaní najvyššej kvality svojich výrobkov. Moderný, prepracovaný dizajn je tu rovnako dôležitý ako správna funkčnosť a praktickosť. Hodinky Rothenschild by mali byť pre svojho nositeľa spoľahlivým spoločníkom pre každý deň. Novo sa značka okrem iného sústredí aj na výrobu limitovaných edícií hodiniek, ktoré vsádzajú na istú exkluzivitu. Tieto limitovanej edície sú vyrábané v pomerne malom množstve a napriek tomu za veľmi prijateľné ceny. Krabička k hodinkám Rothenschild sa môže líšiť v závislosti na modelovej rade.