Podrobný popis
Scotch & Soda obrúčky na dioptrické okuliare SS1015 141 52 sú skvelým módnym doplnkom, kedy hnedá farba rámu dodáva obrúčkam nevšedný vzhľad.| Kategória: | Obrúčky na dioptrické okuliare |
|---|---|
| EAN: | 4894327487103 |
| Pohlavie: | Dámske |
| Farba rámu: | Hnedá |
| Materiál rámu: | Acetát |
| Šírka nosníka (mm): | 19 mm |
| Šírka skla (mm): | 52 mm |
| Štýl okuliarov: | Okrúhly |
| Veľkosť (mm): | 52-19-140 |
| Značka: | Scotch & Soda |
| Dĺžka nožičiek (mm): | 140 mm |
| Ochrana: | Žiadna |
| Efekt skiel: | Žiadny |
| Výška skla (mm): | 48 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




