S NÁKUPOM HODINIEK ZÍSKATE NAVIAC:
✓ Predĺženú záruku 30 mesiacov (5 rokov Citizen, 3 roky Bulova, 3 roky Wenger)
✓ Výmenu batérie zadarmo do 6 mesiacov (neplatí pre automatické hodinky)
✓ Vrátenie nenoseného tovaru do 30 dní
✓ Kontrolu a nastavenie hodiniek
✓ Zaistenie záručného aj pozáručného servisu
✓ Doprava nad € 120 zadarmo
✓ Ďalšie výhody a zľavy v rámci Vernostného programu
Podrobný popis
Skagen hodinky SKW2974 na Vás zapůsobí mimo jiné i svým nadčasovým vzhledem. hnědá barva řemínku a klasická spona jsou již pouhou tečkou za dokonalostí tohoto modelu.| Kategória: | Dámske hodinky |
|---|---|
| EAN: | 4064092052183 |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Pohlavie: | Dámske |
| Farba ciferníka: | Hnedá |
| Farba remienka: | Hnedá |
| Materiál remienka: | Textil |
| Pohon strojčeka: | Batéria (Quartz) |
| Vodotesnosť: | 50M |
| Ciferník: | Analógový |
| Sklíčko: | Minerálne |
| Štýl hodiniek: | Módne |
| Spona: | Klasická spona |
| Farba rámu: | Hnedá |
| Značka: | Skagen |
| Barva pouzdra: | Bronzová |
| Šířka pouzdra (mm): | 36 mm |
| Délka pouzdra (mm): | 36 mm |
| Výška pouzdra (mm): | 7 mm |
| Luneta: | Pevná |
| Maximální obvod zápěstí (mm): | 220 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Dánska spoločnosti Skagen bola založená v roku 1988 manželmi Jorstovýni. Ako inšpirácia im poslúžil Dánsky polostrov Skagen. Firma sa od začiatku zameriava na prvotriednu kvalitu, originálny vzhľad a detailné spracovanie. Jej doménou sú titánové či volfrámové modely, na ktorých zaujme precízne prevedenie. Hodinky dopĺňajú kvalitné škandinávske komponenty a samozrejmosťou je ich vodotesnosť. Hoci hlavnú časť sortimentu predstavujú skôr jednoduchšie modely s výrazným analógovým ciferníkom, v ponuke značky nájdete aj digitálne hodinky. V hodinkách je škandinávska jednoduchosť inšpirovaná uhladenými kamienkami na plážach a v mori. Pánske hodinky sú veľmi elegantné. Dámske hodinky nadchnú svojou jemnosťou, ktorú prezentuje drobnejší ciferník v kombinácii s úzkym remienkom.

) (1920 × 800 px) (Canvas Banner (1000 x 250 px)).jpg)



