Podrobný popis
Dsquared2 slnečné okuliare DQ0338 58V 62 sú skvelým módnym doplnkom. šedá farba rámu okuliarov a modrá farba skiel dodajú týmto slnečným okuliarom nevšedný vzhľad.| Kategória: | Pánske slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 889214103390 |
| Pohlavie: | Pánske |
| Farba rámu: | Šedá |
| Farba skiel: | Modrá |
| Materiál rámu: | Plast |
| Šírka nosníka (mm): | 15 mm |
| Šírka skla (mm): | 62 mm |
| Štýl okuliarov: | Obdĺžnikový |
| Veľkosť (mm): | 62-15-125 |
| Značka: | Dsquared2 |
| Dĺžka nožičiek (mm): | 125 mm |
| Materiál skiel: | Plastic |
| Efekt skiel: | Žádný |
| Ochrana: | 100% UVA & UVB |
| Výška skla (mm): | 43mm |
| Šírka rámu (mm): | 135mm |
| Veľkosť (mm): | 62-15-125 |
| Dĺžka nožičiek (mm): | 125mm |
| Značka: | Dsquared2 |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Dean a Dan Caten, dvojčatá z Toronta začali svoju cestu na škole designu v New Yorku v roku 1984. Filozofia značky Dsquared2 je zmiešanie kanadskej ikonografie a rafinovaného talianskeho krajčírstva a hravej zmyselnosti. Všetky kolekcie spája športový a pôsobivý štýl.




