Podrobný popis
Web slnečné okuliare WE0378 56J 58 - Pánské sú skvelým módnym doplnkom. hnedá farba rámu okuliarov a červená farba skiel dodajú týmto slnečným okuliarom nevšedný vzhľad.| Kategória: | Pánske slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 889214538413 |
| Pohlavie: | Pánske |
| Farba rámu: | Hnedá |
| Farba skiel: | Červená |
| Materiál rámu: | Acetát |
| Šírka nosníka (mm): | 18 mm |
| Šírka skla (mm): | 58 mm |
| Štýl okuliarov: | Štvorhranný |
| Značka: | Web |
| Dĺžka nožičiek (mm): | 140 mm |
| Sluneční filtr: | Kategorie slunečního filtru 2 |
| Ochrana: | 100% UVA & UVB |
| Efekt skiel: | Žiadny |
| Výška skla (mm): | 48 mm |
| Šířka rámu (mm): | 150 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

WEB EYEWEAR vznikol z túžby poskytnúť perfektný rad okuliarov pre tých, ktorí chcú niečo navyše. Oslavuje večne zvedavých a neustále hľadajúcich, lovcov snov a tvorcov snov, tí, ktorí chcú vidieť svet jasne, novo a bez zábran. Okuliare majú pečať kvality talianskeho dizajnu Marcolin. Vytvára nadčasové kúsky pre tých, ktorí sledujú štýl s vášňou.




