BMW Motorsport slnečné okuliare BS0008 01A 64
Neohodnotené
Podrobný popis
BMW Motorsport slnečné okuliare BS0008 01A 64 sú skvelým módnym doplnkom. čierna farba rámu okuliarov a šedá farba skiel dodajú týmto slnečným okuliarom nevšedný vzhľad.| Kategória: | Pánske slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 889214230331 |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Pohlavie: | Pánske |
| Farba rámu: | Čierna |
| Farba skiel: | Šedá |
| Materiál rámu: | Plast |
| Šírka nosníka (mm): | 16 mm |
| Šírka skla (mm): | 64 mm |
| Štýl okuliarov: | Obdĺžnikový |
| Značka: | BMW Motorsport |
| Dĺžka nožičiek (mm): | 125 mm |
| Ochrana: | 100% UVA & UVB |
| Efekt skiel: | Zrkadlový |
| Výška skla (mm): | 45 mm |
| Šířka rámu (mm): | 150 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




