Dunlop

Hodinky Dunlop sú prevažne športových designov, ostatne ako môžeme zhodnotiť už pri prvom náhľade do katalógu. Značka Dunlop je známa na celom svete hlavne z iných odborov. Avšak kto pozná produkty tejto značky, je si vedomý ich kvalít. A práve kvalita je základ pre tieto hodiny, ktoré môžu na prvý pohľad vyznieť tradične, ale po čase a užívanie každého zhodnotí ich výdrž.

Pánske hodinky Dunlop sú výbornou voľbou pre každého športovca, ktorý potrebuje na ruke presný čas a presné stopky bez ďalších nadštandardných funkcií. Všetky hodinky sú aj dobre vodotesné, takže hodinky značky Dunlop sú skutočne pre aktívny šport či fyzickú prácu.

Dámske hodinky Dunlop majú svoj smer tiež vedený športom, čomu je prispôsobený dizajn, vodotesnosť a funkcie ako napr. stopky s presnosťou na stotiny sekundy. Hodinky perfektne sadnú na ruku, čo je dôležité napr. pre plavcov, ktorí potrebujú mať hodinky pevne posadené na zápästí a aby tvarovo na ruke neprekážali, ale naopak vďaka svojej ľahkosti a svojmu aerodynamickému tvaru nemali vo vode žiadny odpor.

Žiadne produkty značky Dunlop sa nenašli...