BMW Motorsport slnečné okuliare BS0010 02A 57 - Pánské
Neohodnotené
Podrobný popis
BMW Motorsport sluneční brýle BS0010 02A 57 jsou skvělým módním doplňkem, kdy černá barva rámu a barva skel dodává těmto slunečním brýlím nevšední vzhled.| Kategória: | Pánske slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 889214230416 |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Pohlavie: | Pánske |
| Farba rámu: | Čierna |
| Farba skiel: | Šedá |
| Materiál rámu: | Plast |
| Šírka nosníka (mm): | 16 mm |
| Šírka skla (mm): | 57 mm |
| Štýl okuliarov: | Štvorhranný |
| Veľkosť (mm): | 57-16-145 |
| Značka: | BMW Motorsport |
| Dĺžka nožičiek (mm): | 145 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




