Podrobný popis
Hugo Boss 1568/S-003 sú skvelým módnym doplnkom. čierna farba rámu okuliarov a strieborná farba skiel dodajú týmto slnečným okuliarom nevšedný vzhľad.| Kategória: | Pánske slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 716736851914 |
| Pohlavie: | Pánske |
| Celková šírka (mm): | 150 mm |
| Farba rámu: | Čierna |
| Farba skiel: | Strieborná |
| Materiál rámu: | Plast |
| Šírka nosníka (mm): | 18 mm |
| Šírka skla (mm): | 55 mm |
| Veľkosť (mm): | 55-18-145 |
| Značka: | Hugo Boss |
| Dĺžka nožičiek (mm): | 145 mm |
| Ochrana: | 100% UVA & UVB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Nemecký krajčír Hugo Boss založil v roku 1923 továreň na vojenské uniformy. Po jeho smrti značku vlastnili dvaja bratia advokáti, ktorí zo značky HUGO BOSS vytvorili synonymum kvalitnej a luxusnej pánskej módy. V roku 1998 sa pridalo aj dámske oddelenie Hugo Woman. Slávne osobnosti, verné tejto značke sú napríklad Ryan Reynolds, Gwyneth Paltrow, David Beckham, Sienna Miller, Nicolas Cage či Lewis Hamilton. Všetky hodinky HUGO BOSS sú vybavené švajčiarskymi strojčekmi, ktoré zaručujú kvalitu chodu. Pánske hodinky HUGO BOSS sú navrhnuté tak, aby svojmu majiteľovi dodali pocit originality a prestíže. Dámske hodinky HUGO BOSS oplývajú elegantným a moderným vzhľadom s nadčasovými detailmi. K hodinkám HUGO BOSS Orange je väčšinou dodávaná krabička s oranžovými elementmi.




