Marciano by Guess obrúčky na dioptrické okuliare GM0313 050 53

Neohodnotené
Položka bola vypredaná…
€50
Dostupnosť: Vyprodáno
Možnosti doručenia
Kód: GM0313 53050
Marciano by Guess obrúčky na dioptrické okuliare GM0313 050 53
Neohodnotené

Podrobný popis

Marciano by Guess obrúčky na dioptrické okuliare GM0313 050 53 sú skvelým módnym doplnkom, kedy hnedá farba rámu dodáva obrúčkam nevšedný vzhľad.
Kategória: Obrúčky na dioptrické okuliare
EAN: 664689867530
Pohlavie: Dámske
Farba rámu: Hnedá
Materiál rámu: Plast
Šírka nosníka (mm): 16 mm
Šírka skla (mm): 53 mm
Štýl okuliarov: Motýlie
Veľkosť (mm): 53-16-135
Značka: Marciano by Guess
Dĺžka nožičiek (mm): 135 mm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

V 90. rokoch zaplavila svet kontroverzie, ktoré sa značka držala. Na začiatku novej dekády však začala spoločnosť presadzovať nový, viac sexy vzhľad, čím začala lákať predovšetkým mladých ľudí. Do dnešnej doby vznikajú ďalšie a ďalšie nezabudnuteľné limitované edície, ktoré robia zo spoločnosti rodinnú značku s celosvetovým úspechom.

Známa značka Guess v roku 2004 rozšírila značku o rad doplnkov a dámskej módy pod názvom Marciano. Marciano podľa mena troch francúzskych bratov zakladateľov, ktorí sa presťahovali do Kalifornie a roku 1981 spoločnosť Guess založili.