Rothenschild RS-2113-1BL RS-2113

Neohodnotené
€89
Dostupnosť: Vyprodáno
Možnosti doručenia
Kód: RS-2113-1BL
Rothenschild RS-2113-1BL RS-2113
Neohodnotené

Podrobný popis

Naťahovače sú vhodné, ak máte viac hodiniek, ktoré radi striedate. Naťahovače zaistia, že pri Vašich hodinkách nebude nutné stále nastavovať čas a ostatné funkcie automatických hodiniek. Napríklad ukazovatele dňa v týždni, dátum alebo lunárne fázy.

Kompaktný naťahovač hodiniek pre 1 hodinky s extra tichým motorom a 4 programami na výber. Puzdro je kvalitne spracované a potiahnuté čiernou PU kožou. Vstup hodiniek (vankúš) je veľmi flexibilný a dobre sa prispôsobí každej veľkosti, takže je možné natiahnuť aj malé dámske hodinky.

Kategória: Naťahovače na hodinky
Farba: Čierna
Napájanie: Elektrická sieť
Značka: Rothenschild
Materiál: Plast
Rozmery (mm): 140 x 155 x 150
Kolekcia: RS-2113
Materiál: Plast
Smer otáčania: Obousměrný || Levá || Pravá
Počet motorov: 1
Počet otáčok za deň: 1000
Počet miest na naťahovanie: 1
Váha (kg): 0,9
Značka: Rothenschild

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

rotheNemecká hodinárska značka Rothenschild je veľmi striktná pri dodržiavaní najvyššej kvality svojich výrobkov. Moderný, prepracovaný dizajn je tu rovnako dôležitý ako správna funkčnosť a praktickosť. Hodinky Rothenschild by mali byť pre svojho nositeľa spoľahlivým spoločníkom pre každý deň. Novo sa značka okrem iného sústredí aj na výrobu limitovaných edícií hodiniek, ktoré vsádzajú na istú exkluzivitu. Tieto limitovanej edície sú vyrábané v pomerne malom množstve a napriek tomu za veľmi prijateľné ceny. Krabička k hodinkám Rothenschild sa môže líšiť v závislosti na modelovej rade.