Podrobný popis
Carrera slnečné okuliare CARRERA 362/S 2M2Q3 55 - Pánské sú skvelým módnym doplnkom.| Kategória: | Pánske slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 197737210373 |
| Pohlavie: | Pánske |
| Farba rámu: | Čierna |
| Farba skiel: | Zelená |
| Materiál rámu: | Plast |
| Šírka nosníka (mm): | 19 mm |
| Šírka skla (mm): | 55 mm |
| Štýl okuliarov: | Štvorhranný |
| Značka: | Carrera |
| Dĺžka nožičiek (mm): | 145 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár

Ikona stylu pro lidi, kteří se nebojí vyjádřit svou osobnost. Carrera je synonymem průkopnického designu a vynikající kvality. Značka je určená pro lidi, kteří žijí podle svých vlastních pravidel, neustále vzdorují a vyčnívají z davu.




