Podrobný popis
Chanel obroučky na dioptrické brýle 0CH3413 C501 51 jsou skvělým módním doplňkem, kdy černá barva rámu dodává obroučkám nevšední vzhled.| Kategória: | Dámske obrúčky na dioptrické okuliare |
|---|---|
| EAN: | 8056597415385 |
| Pohlavie: | Dámske |
| Farba rámu: | Čierna |
| Materiál rámu: | Acetát |
| Šírka nosníka (mm): | 19 mm |
| Šírka skla (mm): | 51 mm |
| Štýl okuliarov: | Okrúhly |
| Veľkosť (mm): | 51-19-140 |
| Značka: | Chanel |
| Dĺžka nožičiek (mm): | 140 mm |
| Materiál skel: | Plast |
| Ochrana: | Žádná |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár

Spoločnosť Chanel sa špecializuje na dámske konfekčné oblečenie, luxusný tovar a doplnky a licenciu na svoje meno a značku poskytuje spoločnosti Luxottica na výrobu okuliarov. Chanel je známy svojím parfémom No. 5 a oblekom Chanel. Od svojho založenia v roku 1909 sa spoločnosť Chanel vypracovala na jednu z najznámejších značiek, ktorá je zodpovedná za vytváranie vysokokvalitných značkových kabeliek, doplnkov, oblečenia a mnohých ďalších výrobkov z tých najlepších materiálov. Vzhľadom na dobré meno tohto dizajnéra sme hrdí na to, že môžeme ponúkať jeho výrobky.




