Podrobný popis
Chopard obrúčky na dioptrické okuliare VCH254 0700 54 sú skvelým módnym doplnkom, kedy čierna farba rámu dodáva obrúčkam nevšedný vzhľad.| Kategória: | Dámske obrúčky na dioptrické okuliare |
|---|---|
| EAN: | 190605124581 |
| Pohlavie: | Dámske |
| Farba rámu: | Čierna |
| Materiál rámu: | Plast, Kov |
| Šírka nosníka (mm): | 16 mm |
| Šírka skla (mm): | 54 mm |
| Štýl okuliarov: | Obdĺžnikový |
| Veľkosť (mm): | 54-16-135 |
| Značka: | Chopard |
| Dĺžka nožičiek (mm): | 135 mm |
| Značka: | Chopard |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár

Identita značky Chopard, předávaná z generace na generaci od založení domu, se utvářela v průběhu času a za přispění každého člena rodiny, který na ni dohlížel. Dnes je to právě tento jedinečný rodinný duch, který odlišuje značku Chopard ve světě špičkového šperkařství a hodinářství. Je patrný z každého kroku, který Maison podniká, spolu s jeho charakteristickými znaky Emoce a Velkorysosti.




